top of page
KÜLASTAJATE TAGASISIDE
 

Jaanika: Väga mõnus puhkepaik ja ääretult lahke pererahvas!

 

Helerin: Ma leidsin paradiisi! Täiesti ebamaiselt imeline koht! Suure armastuse ja hoolega üles ehitatud ja hingega külalisteni toodud, võin isegi ausalt õelda, et ei tundud kordagi end n-ö võõra külastajana vaid kui südamest ja siiralt oodatud pereliige!

Kogemus ja elamus mis jääb minuga kaasas käima igavesti!

Seda on võimatu sõnadesse panna, vaid seda peab ise kogema!

Mu sügav tänu pererahvale, Te olete loonud niivõrd autentse koha, mis on täielik nauding nii kehale kui ka vaimule! Koht kuhu alati tahan ja ka tulengi tagasi, aitäh Teile kõigile kes olite osalised!


Hanna-Marii: Saunaparadiis ning ülimalt tore pererahvas! Väga maagiline kogemus, soovitan kõigile.

Margot: Väga väga mõnus perepuhkus oli meil. Nautisime eraldatust, indiaanitelgisauna koos tiigis suplusega ning loomulikult õhtulõket ja mõnusat und indaanitelgis. Soovitame soojalt! Tuleme ise kindlasti veel.

Merlin: Lihtsalt super! See koht on mega! Mul ei jätku sõnu kiitmaks, kui hästi ja kui suure südamega see koht on loodud

Kui soovid loodust, sauna, lõket ja ujumisvõimalust, siis see koht on 12/10st!

Aitäh, aitäh, aitäh!

Evelin: Hüva leil ja põnevad matkad on garanteeritud! Väga mõnus koht ja ägedad tegijad! Kindlasti tasub käia nii püstkojasaunas kui tornsaunas, hüpata karastavasse tiiki ja mõnuleda tünnis! Seal oli väga kihvt ka tormiga olles, nii et ilma pärast liialt muretseda ei tasu


Tagasiside on kogutud Jõe Puhketalu Facebooki lehelt:
www.facebook.com/joepuhketalu/reviews/?ref=page_internal

armunudpunanahad.jpg
Autor: Merlin Stamm .jpg
bottom of page