Pilkane Pimedus 28.novembril Indiaanikülas!


Võiksin istuda tunde, kuulates kohinat, mida tekitab kopratammist üle ruttav vesi. Vahtrad jõe kaldail on värvidesse mattunud ning nende taamal kaob vetevool udusse nagu suvesoojus kadus sügisesse. Loodusel olla lastes ja ise seal olles hakkad mõistma aja teistmoodi kulgu, väärtustama hetke ja kaotama ajataju. Vihm, mis ennist koduaknast vaadatuna üsna eemaletõukavana tundus on nüüd muutunud imeväeks janusele loodusele, abimeheks talveks valmistumisel, janukustutajaks puude jaoks, läbipääsude rajajaks kaladele.

Otsides ümbrusest tärkavat rohelust, pettud, kuniks avastad iidse kuuse all kasvavad jänesekapsad. Nad on seal sinujaoks, sinu vitamiiniks talvel, õpetades samaaegselt sulle, kuidas looduses on kõik omavahel seotud.
Märkamatult kaduv aeg ja pimedaks kiskuv ümbrus annavad märku asumaks tagasiteele. Kiirelt hämarduva metsatee lõpust, hakkab paistma kutsuv lõkketuli. Hoolimata pilkasest pimedusest ja võõrast, ümber tule istuvast hõimust on nüüd käes hetk, mida inimesed aastatuhandeid nautinud on.

Tule ja naudi sinagi Pilkast Pimedust ja lihtsalt hetkes olemist.

Loomulikult Indiaanikülas.

Lõkketule äärest tulles ootavad Teid soojaks köetud saunad.

Osalemistasu Pilkases Pimeduses 15€/in.
Ainult etteregistreerimisega!

FB: www.facebook.com/events/691487445126895/

Oma soovist osaleda, palun teada anda:
info@joetalu.ee
56234850

pilkane_pimedus.jpeg
DSC_0818-01.jpeg